OWŻagiel

Zadzwoń do nas 

32 348 83 31   -   503 843 453

O ośrodku

Jesteśmy ośrodkiem wypoczynkowym, znajdującym się w pierwszej lini brzegowej Zalewu Nakło - Chechło. Do Państwa dyspozycji oddajemy salę bankietową na 80 osób wraz z restauracją oraz 12 pokoi gościnnych, 2 i 3 osobowych z łazienkami.

Nasza restauracja jest czynna w każdy weekend,  a w sezonie letnim dodatkowo zapraszamy do Bistro Żagiel oraz do caffe baru, w którym zawsze znajdą Państwo ciasto z naszego wypieku i pyszną kawę.

Wracając do tradycji tego miejsca, przywracamy do życia weekendową formę wypoczynku, tak bardzo popularną i potrzebną wśród mieszkańców aglomeracji śląskiej. W szczególności zapraszamy rodziny z dziećmi, dla których w naszym ośrodku czeka specjalny dziecięcy pokój oraz piracki plac zabaw. Dzięki tym udogodnieniom mogą się Państwo rozkoszować smakami naszej tradycyjnej kuchni podczas gdy nasi najmłodsi goście będą się wysmienicie bawić.

 

Restauracja

DSC 1033Posiadamy zmienne menu, w każdy weekend serwujemy dla Państwa świeże potrawy przygotowywane w tradycyjny sposób. Miejsce nas zobowiązuje, więc często gości u nas rolada wołowa podawana z kluskami i modrą kapustą oraz potrawy z ryb. Zasmakują Państwo u nas także: blinów, policzków wołowych, giczy cielęcej i golonki. Ciasto jest u nas zawsze domowe.

 

 

 

 

Noclegi

DSC 1967Dysponujemy baza noclegową dla 30 osób w pokojach 2 oraz 3 osobowych. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicami. Dla nowożeńców przygotowaliśmy klimatyzowany apartament z małżeńskim łożem. Wszystkie pokoje znajdują się na parterze budynku co gwarantuje  przyjemną temperaturę w letnie upały. W budynku sali kominkowej znajdują się dwa apatramenty z jedną i dwoma sypialniami oraz na parterze budynku sauna.

 

 

 

 

 

Wypoczynek

DSC 0644Położenie naszego ośrodka w pierwszej linii brzegowej zalewu pozwala na pełne korzystanie z uroku tego miejsca. Posiadamy własny pomost oraz taras, z którego można obserwować cały zalew. Do Państwa dyspozycji oferujemy: kajaki, rowerki wodne. 

 

 

 

 

 

Szkolenia

DSC 1440

Nasz ośrodek posiada niezbędne zaplecze do organizacji szkoleń, prelekcji oraz eventów firmowych. Gwarantujemy niezapomniane chwile dla wszystkich naszych gości. Zaplecze multimedialne, rekreacyjne, gastronomiczne oraz otoczenie ośrodka pozwala w wyjątkowy sposób spędzić czas.

 

 

 

 

 

PFR 2.0 - Informacja - Hotel Scout